Bumped into Ne Demek? Türkçesi + Video

"Bumped into," İngilizce bir ifadedir ve genellikle rastgele veya beklenmedik bir şekilde birini veya bir şeyi karşılaşmak anlamında kullanılır. İşte "bumped into" ifadesiyle kullanabileceğiniz örnek cümleler:

  1. I bumped into Sarah at the grocery store yesterday. It was such a pleasant surprise! (Dün markette Sarah ile rastgele karşılaştım. Bu çok hoş bir sürprizdi!)

  2. While I was walking in the park, I bumped into my old high school friend, John. (Parkta yürürken, eski lise arkadaşım John ile beklenmedik bir şekilde karşılaştım.)

  3. I didn't expect to bump into my boss at the coffee shop on a Sunday morning. (Pazar sabahı kahve dükkanında patronumla karşılaşmayı beklemiyordum.)

  4. We bumped into each other in the hallway and decided to grab lunch together. (Koridorda birbirimize rastgele çarptık ve birlikte öğle yemeği yemeye karar verdik.)

  5. Have you ever bumped into a celebrity on the street? It must be an exciting experience! (Hiç sokakta bir ünlüyle karşılaştın mı? Bu heyecan verici bir deneyim olmalı!)

    Bumped into - Birisiyle aniden karşılaşmak


Yorumlar