Gizlilik Sözleşmesi

 

Gizlilik Politikası

Topladığımız Bilgiler

Sitemizi kişisel bilgi vermeden ziyaret edebilirsiniz. Sizin hakkınızda herhangi bir kişisel bilgi toplamıyoruz, ancak yorum yaptığınızda e-mail adresi ve ad-soyad gibi bilgilere ihtiyaç duyarız.

Bu bilgiler kendi altyapımızda değil, Google tarafından sağlanan Blogger.com tarafından tutulur, ve bu bilgiler yorumların kim tarafından yapıldığına yöneliktir.

Çerezler, İzleme Teknolojileri ve İlgililere Yönelik Reklamcılık

Sitemiz ziyaretçilerinin sitemizi nasıl kullandığını anlamamıza yardımcı olmak için Google Analytics kullanmaktayız ve çevrimiçi reklam vermek, reklam satmak ve içerik geliştirmek için Google Analytics Display Advertising'in belirli özelliklerini kullanmaktayız. Google Analytics'i devre dışı bırakabilir ve Google'ın Display Network reklamlarını özelleştirebilirsiniz. Lütfen Google'ın Reklam Ayarları ve Google Analytics Opt-out Tarayıcı Eklentisi sayfalarını ziyaret edin. Tarayıcımız tarafından gönderilen bilgilerin Google tarafından nasıl kullanıldığı ve Google'a gönderilen bilgileri nasıl kontrol edebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi için lütfen Google'ın İş Ortağı Siteleri veya Uygulamalarını Kullandığınızda Google'ın Veri Kullanımı sayfasını ziyaret edin.

Harici İçerik Bağlantıları

Sitemiz, sizi üçüncü taraflar tarafından sağlanan diğer web sitelerine, hizmetlere veya harici içeriğe yönlendirebilir veya bağlantı verebilir. Bu üçüncü taraf web siteleri veya hizmetler üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Bu tür üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerin gizlilik uygulamalarından sorumlu değiliz. Ziyaret ettiğiniz veya kullandığınız herhangi bir üçüncü taraf web sitesinin gizlilik politikasını okumanızı öneririz.

Iletişim

Bizimle admin@goong.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 

Yorumlar