Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

1. Giriş

Bu web sitesi ve goong.com alan adı altındaki diğer tüm web sayfaları burada açıklanan şartlar ve koşullara tabidir. Kullanıcı bu web sitesini ziyaret ettiğinde, bu şart ve koşulları kabul etmiş sayılır ve bu, kullanıcı ile Goong.com arasında bağlayıcıdır.

2. Web Sitesi İçeriği

Goong.com web sitesinin herhangi bir sayfasında sunulan içeriği kullanarak, kullanıcı Goong.com 'un şart ve koşullarına tamamen uymayı kabul eder. Goong.com 'da sunulan tüm içerikler yalnızca bilgi amaçlı kullanılmalıdır. İçerik tam veya güncel olarak kabul edilmemelidir. Hukuki, tıbbi, finansal veya diğer profesyonel doğadaki bir ziyaret, danışma veya tavsiyenin yerini alamaz. Bu web sitesinde sunulan içerikten elde edilen bilgilerdeki hatalar, eksiklikler veya diğer yanlışlıklar nedeniyle herhangi bir iddia için sorumlu olmayacaktır. Kullanıcı, içeriğin sonuçları ve performansı ile ilgili tüm riski kabul eder.

-- SIFIR SORUMLULUK BEYANIDIR, TÜM SORUMLULUK KULLANICININDIR --

3. Kullanım Sınırlamaları

Goong tarafından web sitesinde sunulan tüm içerikler ve web sitesi kendisi, telif hakkı, marka ve diğer ilgili fikri mülkiyet ve mülkiyet hakları yasaları ile korunmaktadır. İçerik ve web sitesi Goong.com tarafından sahip olunan, kontrol edilen ve/veya lisanslanan malzemelerdir. Web sitesinde yer alan tüm ticari markalar kendi bünyesindedir. Bunların Goong.com ile bir ilişkisi yoktur.

Bu web sitesinde yer alan materyaller, Goong.com 'un önceden yazılı izni olmadan tamamen veya kısmen kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya yeniden dağıtılamaz. Kullanıcı, Goong'un önceden yetkisi olmadan bu web sitesinin içeriğinden herhangi birini yeniden dağıtamaz veya içeriği elektronik formda veya manuel olarak indirerek ve saklayarak bir veritabanı oluşturamaz.

Kullanıcı ayrıca, Goong web sitesindeki sayfalardan veri çıkarmak veya başka bir şekilde veri çıkarmak için otomatik scriptler veya programlar kullanamaz. Özellikle, kullanıcı web sitesindeki sayfaları ve içeriği ticari kazanç için çoğaltamaz veya kullanamaz. Tüm diğer haklar saklıdır ve kullanıcılar, bu web sitesinde yer alan materyallerin herhangi bir başka kullanımı için Goong'un iznini almalıdır.

4. Bağlantı Kullanımı

Kullanıcı, içeriğin çevresinde bir çerçeve veya başka bir sınırlandırılmış ortam oluşturmadan, herhangi bir ürün veya hizmetin onaylanması anlamına gelmeyecek şekilde ve bu web sitesine bağlantı veren web sitesi, sınırlı olmamak kaydıyla telif hakkı, marka, tasarım hakkı veya patent ihlali içermeyen, tatsız veya saldırgan malzeme içermeyen şartlar altında bu web sitesinin ana sayfasına ve herhangi bir HTML sayfasına bağlantı verebilir. Kullanıcı, Goong.com 'un önceden yazılı izni olmaksızın web sitesinin ana sayfası veya herhangi bir HTML sayfası dışında başka bir sayfaya bağlantı veremez. Goong.com, kullanıcıdan bu web sitesine yapılan herhangi bir bağlantıyı kaldırmasını isteme hakkını saklı tutar.

5. Reklam ve Bağlantılar

Kullanıcının bu web sitesinde yer alan reklamlar ve üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerdiğini tanıması sorumluluğundadır. Herhangi bir reklam malzemesinin içeriği veya herhangi bir reklam veya sponsorluk malzemesindeki herhangi bir hatanın veya yanlışlığın sorumluluğu reklam verenin veya malzemenin sahibinin altındadır. Goong.com , web sitesinde görüntülenen reklamlar ve bağlantılar için sorumluluk kabul etmez.

6. Zararlar

Hiçbir koşulda Goong.com veya çalışanları, sınırlama olmaksızın herhangi bir dolaylı zarar, gelir veya kâr kaybı, mülkiyet kaybı veya hasarı, üçüncü tarafların iddiaları veya herhangi bir türde veya karakterdeki başka herhangi bir kayıp, maliyet, talep veya masraf ile ilgili olarak bu web sitesinin kullanımından veya bağlantılı herhangi bir web sitesiyle ilgili olarak sorumlu tutulamaz. Bu dışlama ve sınırlama, yasalar tarafından izin verilen ölçüde geçerlidir. Bu, Goong.com veya çalışanlarının ihmali sonucu ölüm veya kişisel yaralanmadan kaynaklanan sorumluluğa uygulanmaz.

Kullanıcı, bu Kullanım Koşullarının hükümlerini kabul etmiyorsa veya web sitesinden memnun değilse, web sitesini kullanmayı bırakmalıdır.

9 Aralık 2023

Yorumlar